Přejít na článek: Anketa: Rozvoj centra města a budoucnost objektu bývalého Domu potravin/Jednota

Anketa: Rozvoj centra města a budoucnost objektu bývalého Domu potravin/Jednota

Připojte se k anketě a dejte nám vědět váš názor, ať máme lepší představu o tom, jak si střed města a osud objektu bývalého Domu potravin/Jednoty představujete vy.

Odpovězte nám na pár otázek, sdělte nám vaše názory. Výsledky ankety se stanou nedílnou součástí dalších rozvojových aktivit a záměrů v centru. Připojte se!

Anketu najdete na tomto odkaze: https://www.munipolis.cz/app/anketa/otazky/EMwKKgKw

Slovo pana starosty:

Vážení přátelé žijící, pracující, či studující v našem městě, vlastníci nemovitostí, milí návštěvníci,

dovolte mi požádat vás o vyplnění krátké výzkumné ankety. Ta je zaměřená na budoucnost objektu "Dům potravin/Jednota" a také na současný život a možný rozvoj v centru našeho města. Výsledky ankety budou velmi důležitým vstupem pro rozvojové aktivity a záměry, které v našem městě zvažujeme realizovat.

Děkujeme vám

Mgr. Petr Vrána
starosta města

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Anketa: Rozvoj centra města a budoucnost objektu bývalého Domu potravin/Jednota