Přejít na článek: Mini kostičkofest - České stavebnice variant, Gecco a Roto

Výstava

Muzeum Českého lesa

Třída Míru 447, 34701 Tachov

Jde o expozičně - herní trojvýstavu modelů sestavených z českých plastových polytechnických stavebnic od projektu putovních výstav Svět kostiček®. Česká stavebnice VARIANT® od společnosti Kaden Nový Hrádek je na trhu již přes 50 let. Jde o plastovou obdobu kovové stavebnice Merkur. Současným výrobcem stavebnice ROTO®  je EFKO.CZ známý výrobou populárních igráčků. Z obou stavebnic jsou vystaveny stroje a automobily, zvířata apod. Stavebnice GECCO® je z prezentovaných nejmladší. Prostějovský výrobce nabízí modely různorodých hradů, zámků, tvrzí a bran. Součástí výstavy je  DĚTSKÁ HERNA se všemi třemi obchodními značkami stavebnic, které jsou určeny dětem od věku 4 roky a výše.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Mini kostičkofest - České stavebnice variant, Gecco a Roto