Přejít na článek: Plánované říjnové uzavírky ve městě

Plánované říjnové uzavírky ve městě

Během října nás čeká několik omezení v dopravě i v pohybu chodců. Jedná se o vaši ulici či vás to potká cestou do práce? Podívejte se na seznam uvedených omezení.

Práce v ulici Panenská a na parkovišti u Domova pro seniory Panenská

V dané lokalitě bude probíhat od 14. do 31. října pokládka optického kabelu do země. Nedojde zde k žádné uzavírce, může však dojít k omezení průchodu. V návaznosti na dané práce je také možné počítat s uzavřením části parkoviště. Žádáme všechny, aby dodržovali aktuální dopravní značení.

Podzimní blokové čištění parkovišť

Během příštího týdne budou postupně čištěna parkoviště po celém městě. Podívejte se, o jaká parkoviště se jedná a kdy přesně budou čištěna.

14. 10.

Parkoviště v ulici Stadtrodská a v ulici Ve Vilkách

15. 10.

Parkoviště v ulici Hornická – u přístavby ZŠ Hornická a u Městského úřadu

16. 10.

Parkoviště a celá komunikace v ulici 1. Máje a parkoviště v Tovární ulici

17. 10.

Parkoviště a ulice na sídlišti Rapotín – v ulicích Žižkova, Táborská, Trocnovská, Jana Ziky

18. 10.

Parkoviště u Domova důchodců v Panenské ulici a v Husitské ulici

Obnova vodorovného dopravního značení

Na 15. října je také plánovaná obnova vodorovného dopravního značení. V danou dobu bude doprava v těchto částech částečně omezena. Žádáme všechny řidiče, aby danými lokalitami projížděli opatrně. Konkrétně se bude jednat o křižovatku Bělojarská/Zárečná a křižovatky Tovární/Školní a Školní/Jugmannova.

Žádáme všechny řidiče, aby dodržovali dopravní značení a ulehčili nám tím práci jak během čištění, tak během obnovy vodorovného dorpavního značení. Děkujeme za spolupráci.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Plánované říjnové uzavírky ve městě