Přejít na článek: Rekonstrukce náměstí pokračuje uzavřením silnice

Rekonstrukce náměstí pokračuje uzavřením silnice

Tachovské náměstí se mění před očima a práce se přesouvají z plochy náměstí i na silnici, která vede náměstím.

Od 17. června bude uzavřena průjezdná silnice na náměstí a nebude tudy možné projet. Náměstí však zůstává nadále přístupné chodcům a krámky, kavárny i další provozovny zůstávají otevřeny.

Uzavření silnice

Uzavření silnice 17. června znamená i odklon autobusové dopravy. Právě od tohoto data bude uzavřena autobusová zastávka v ulici Boženy Němcové. Veškerá autobusová doprava bude svedena na náhradní autobusovou zastávku U Rybeny, která je také v docházkové vzdálenosti od centra.

Práce na komunikaci vedoucím náměstím začne směrem od ulice Boženy Němcové, již 18. června dojde k frézování povrchu.

Uzavírka se nijak netýká ulice K. H. Borovského a ulice Husitská, kde bude provoz neomezen.

Možnost vjezdu pouze pro zásobování a rezidenty

Pro zásobování a rezidenty je připravena možnost vjezdu na náměstí z Husitské ulice. V severozápadním rohu náměstí (právě směrem od Husitské ulice) vznikne také provizorní točna právě pro zásobovací auta a auta rezidentů.

Kavárny, krámky a ostatní provozy zůstávají otevřeny

Náměstí bude přístupné chodcům po celou dobu rekonstrukce. Samozřejmě je nutné počítat s určitými omezeními, ale pěší náměstím projdou. Také veškeré provozy na náměstí jsou otevřeny, nebojte se tedy, že byste se do svého oblíbeného krámku či kavárny nedostali. Naopak, budeme moc rádi, když je svou návštěvou podpoříte.

Děkujeme všem za trpělivost během rekonstrukce, věříme, že výsledek bude stát za to.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Rekonstrukce náměstí pokračuje uzavřením silnice