Přejít na článek: Soutěž o nejhezčí květinovou výzdobu ve městě 2024

Soutěž o nejhezčí květinovou výzdobu ve městě 2024

Máte krásné květiny na balkoně či za oknem? Jste parta lidí z jednoho bytového domu a zvelebujete si prostor před vchodem? Pak se přihlašte do naší soutěže a vyhrajte titul nejkrásnější výzdoby.

Vyhlašujeme 2. ročník soutěže o nejhezčí květinovou výzdobu, do které se mohou přihlásit majitelé nebo uživatelé nemovitostí na území města Tachova a jeho osad (Bíletín, Malý Rapotín, Mýto, Oldřichov, Světce, Velký Rapotín, Vítkov a Vilémov).

Cílem soutěže je podpořit a ocenit občany města, kteří přispívají květinovou výzdobou svých nemovitostí k příjemnému vzhledu města.

Soutěžní fotografie květinové výzdoby je možné zasílat na e-mailovou adresu: tereza.korinska@tachov-mesto.cz spolu s adresou domu nejpozději do 30. září 2024
Třetí osoby mohou do soutěže zasílat fotografie pouze se souhlasem vlastníka květinové výzdoby. Zasláním fotografie souhlasí soutěžící se zveřejněním fotografie na webových stránkách města a jeho sociálních sítích.

Přihlášená květinová výzdoba musí být viditelná z veřejně přístupné cesty nebo veřejného prostranství.

Kategorie:

1) Výzdoba okna nebo balkonu/lodžie bytového domu
2) Výzdoba okolí bytového domu
3) Výzdoba rodinného domu
4) Výzdoba provozovny/sídla firmy nebo organizace

Vyhodnocení zaslaných fotografií proběhne v polovině října a vítěz v každé kategorii bude oceněn věcným darem.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Soutěž o nejhezčí květinovou výzdobu ve městě 2024